Lost
Lost
Lost
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Real Rpg
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 All that you need is Me [privat]

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Sparkle Alexsander Darren

Sparkle Alexsander Darren


Mesaje : 26
Data de înscriere : 26/10/2012

All that you need is Me [privat] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: All that you need is Me [privat]   All that you need is Me [privat] - Pagina 2 EmptySam Oct 27, 2012 5:27 am

Il privi nedumerit cand ii auzi cererea indirecta , lasand mici cute sa i se formeze in dreptul fruntii . Buzele-i erau arcuite slab iar ochii ii erau fixati asupra lui Jin . Pieptul ii salta panicat, lasand loc de un oftat prelung, ce devenise un tic enervant pentru Darren . Isi lasa mana pe obrazul acestuia , sarutandu-l scurt pe frunte , ca apoi sa se ridice si sa scoata din buzunarul stramt pachetul de tigari . Acesta era intact , fiind Black Devil, o marca rafinata si placuta pentru Alexsander. Ii intinse o tigara apoi i-o aprinse , observand fumul ce se ridica in atmosfera. Dar nu rezista mult timp , imbratisandu-l strans pe baiat .Si el tinea la Jin si nu indraznea sa-l raneasca , la fel cum facuse Ronald . Si nici nu-l privea cu pe ceva cumparat, ci ca pe o persoana naiva, infantila si lipsita de aparare.
Jin. Voi fi aici pentru tine cat timp ai nevoie .
Murmura pe un ton bland, oarecum soptit , apropiindu-se de urechea brunetului . Il saruta scurt pe lobul acesteia dupa care se asezase pe canapea, tragandu-i corpul baiatului langa al sau , lasandu-i posteriorul pe propriile picioare .
Sa nu te simti niciodata dator fata de mine. Si nici sa nu te lasi afectat de ce fac . Nu te-as rani cu intentie .
Murmura in timp ce-i dadea bretonul din dreptul ochiului , dorind sa ii vada din nou culoarea , sentimentele emanate de catre acestea . In tot acest timp avuse grija la tigara din mana baiatului , miscarile sale fiind calculate si tandre in acelasi timp . Chiar si daca Ronald nu avea sa i-l vanda, il va tine alaturi de el chiar si daca ar insemna inceputul unui conflict cu prietenul sau . Sau .. daca se gandea mai bine , conflictul i-l declarase Ronald cand il anuntase de disparitia lui Tom si despartirea dintre cei doi .
Mainile lui Darren statea in jurul taliei baiatului acum , studiindu-i trasaturile fetei . Constientizase ca-i statea bine , atat fericit cat si trist . In ambele ipostaze era la fel de inocent si perfect.
Sus In jos
Won Jong Jin

Won Jong Jin


Mesaje : 34
Data de înscriere : 26/10/2012

All that you need is Me [privat] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: All that you need is Me [privat]   All that you need is Me [privat] - Pagina 2 EmptySam Oct 27, 2012 5:37 am

Auzind acele cuvinte isi simti sufletul cuprins de o inexplicabila fericire ce parca vroia sa-l faca sa planga. Insa, nu o facuse. Se multumi in a-i zambi dulce ca apoi sa se lase purtat pana pe canapea, stand cuibarit la pieptul acestuia, fumandu-si tigarea in acelasi timp. Ii placea sa stea asa, se simtea in siguranta atat de aproape de Darren si stia ca avea sa fie fericit alaturi de el si, indiferent de ce acesta va face, cu siguranta Jin va gasi puterea sa-l ierte. Sufla lent fumul de tigare care-l calma atat de repede si intr-un mod atat de placut, tinandu-si capul la pieptul tipului. Nu avea sa se simta dator si nici afectat, putea sa ii promita asta daca el vroia. Putea sa ii promita absolut tot caci Darren era atat de bun cu el si era atat de diferit fata de Ronald pe care-l ura din adancul sufletului. Insa, acum ca venise iarasi vorba de el, Jin isi amintise de faptul ca tipul spusese ceva de un Tom si de cum a ajuns acesta.
-Cine a fost Tom? Pentru tine sunt inlocuitorul lui acum?
Nu o spuse cu rautate ci doar cu un ton curios, ca de copil. Isi continua tigarea, stand cuibarit in bratele lui, intrebandu-se ce a fost cu adevarat Tom pentru el. L-a iubit insa din cauza lui Ronald l-a pierdut iar acum gasise in Jin inlocuitorul perfect? Nu-l deranja asta atata timp cat avea sa isi petreaca restul vietii langa el. Putea sa inghita faptul ca era doar un inlocuitor atata timp cat il facea pe el fericit dar... ce se intamplase cu Tom? Fusese si el vandut sau obligat sa se prostitueze? Si daca Darren l-a iubit, de ce nu s-a luptat sa-l aiba cu atata patima cu care se luptase acum pentru Jin?
Sus In jos
Sparkle Alexsander Darren

Sparkle Alexsander Darren


Mesaje : 26
Data de înscriere : 26/10/2012

All that you need is Me [privat] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: All that you need is Me [privat]   All that you need is Me [privat] - Pagina 2 EmptySam Oct 27, 2012 5:48 am

Pozitia respectiva nu era deloc incomoda, conferindu-i un sentiment placut lui Darren . Barbia ii era sprijinita de crestetul capului lui Jin , iar ochii si-i tinea inchisi doar pentru a reusi sa-l simta pe baiat dincolo de caldura trupeasca . Intrebarea acestuia il blocase, inghitind in sec . Nici el nu stia ce a reprezentat Tom pentru el , insa cu siguranta nu a fost un simplu pusti ; o simpla persoana . Nu stia inca daca vroia sa-i raspunda sau nu , deoarece trupul sau se zbatea intr-o stare de vinovatie si neliniste. Brusc, devenise agitat , batand usor cu varfurile degetelor in suprafata canapelei . Insa.. la urma urmei nu era un subiect inchis si nici interzis .
Tom a fost unul dintre pretendentii lui Ronald . L-am placut, am avut o relatie ascunsa de Ronald , iar cand el a aflat m-a asigurat ca plecarea mea il va scuti pe Tom de consecinte . Dar cand am revenit din Germania , acesta a fost inlocuit de tine.
O scurta cat de mult posibil , ca apoi sa-si aprinda si el o tigara, strangand-o cu putere in doua degete . Similar lui Darren , si Ronald era un vampir , insa de o rasa inferioara . Ar fi dorit sa ii sfarseasca viata mizera, sa-si infinga coltii in gatul acestuia si sa-i sfasie venele, dar nu putea . In ciuda iubirii sale pentru Tom , Ronald ramanea important pentru el ; iar asta il facea sa se simta slab .
Dar nu-ti va griji. Nu voi permita sa te atinga nimeni .
Murmura, lasandu-si mana stanga in parul brunetului si sarutandu-l scurt pe buze . Simtea o usoara nevoie de sange , insa se putea controla destul de bine incat sa nu dea aceasta impresie . Jin era atat de prostut cand nu reusea sa inteleaga ce ii spunea, astfel incat devenea cu mult mai inocent in ochii lui Alexsander .
Eu si Ronald am lucrat impreuna pe acest domeniu ; cat mai multe persoane, la fel de multi bani . Lunar triplicam banii , iar asta nu putea face nimic mai mult din nou , ci doar niste masochisti dati naibii .
Spuse , lasandu-si din nou capul pe spate . Regreta acum trecutul , insa stia ca se schimbase iar asta-l entuzisma.
Sus In jos
Won Jong Jin

Won Jong Jin


Mesaje : 34
Data de înscriere : 26/10/2012

All that you need is Me [privat] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: All that you need is Me [privat]   All that you need is Me [privat] - Pagina 2 EmptySam Oct 27, 2012 5:57 am

Ii asculta cu atentie si interes povestea, dand usor afirmativ din cap, continuandu-si tigarea. Se parea ca Tom avusese, intr-un fel, aceasi soarta ca si Jin insa Jin fusese mic cand Ronald l-a cules de pe strazi si statuse multi ani cu el iar din cauza asta nu intelegea de ce era acum atat de schimbat, atat de diferit fata de cel pe care il stia. Oamenii chiar erau niste fiinte groaznice si lacome se parea. Ofta usor in sinea lui ca apoi sa ii accepte sarutul si sa ii zambeasca dulce. Stia ca avea sa fie in siguranta atata timp cat Darren se afla langa el, deci nu-si facea griji in legatura cu asta. Iar Ronald putea sa-si gaseasca un nou pusti foarte usor deci nu mai avea nevoie de el.
-Trecutul ramane trecut orice-am face. Viitorul este important si sunt sigur ca nu mai esti persoana care ai fost odata.
Il privi zambitor si il saruta pe obraz ca apoi sa se intinda pana la scrumiera si sa isi stinga ce-a mai ramas din tigare, revenind din nou la pieptul masiv al tipului, cuibarindu-se iarasi. Isi inchise scurt ochii, corpul lui fiind atat de cald acum, parul ii era uscat si nu ii mai era frig.
-Aveam doar 10 ani cand Ronald m-a luat la el acasa. El a fost cel care m-a crescut si m-a educat si m-a ferit de tot ce era rau insa, niciodata nu aducea iubiti in casa unde locuia cu mine. Niciodata nu am auzit de vre-o afacere murdara al lui si chiar am crezut ca tine la mine. Imi pare rau pentru Tom... Chiar daca nu l-am cunoscut stiu prin ce a trecut si chiar imi pare rau pentru el. Insa acum ma ai pe mine si nu mai ai nevoie de el, nu?
Isi indrepta privirea naiva si copilaroasa spre el, asteptandu-i raspunsul, curios de care va fi acesta.
Sus In jos
Sparkle Alexsander Darren

Sparkle Alexsander Darren


Mesaje : 26
Data de înscriere : 26/10/2012

All that you need is Me [privat] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: All that you need is Me [privat]   All that you need is Me [privat] - Pagina 2 EmptySam Oct 27, 2012 6:16 am

Ii daduse dreptate printr-o miscare lenta a capului ; trecutul era trecut . Ofta in cele din urma , incruntandu-se cand il asculta . Se pare ca Ronald nu e chiar asa rau ; sau poate doar isi juca un rol impus intr-o scena a realitatii . Prietenul lui Darren stia intotdeauna sa deosebeasca aparenta de esenta si sa ii manipuleze p ceilalti dupa bunul plac . Astfel il prostise si pe el cand era mic ; Ronald este mai mare decat Darren cu 3 ani , acesta avand varsta de 26 de ani . Surprinzator, caci trupul acestuia se clasa intr-o categorie de 22-24 , cu mult mai bine facut decat al lui Alexsander. Desigur , asta nu insemna neaparat ca Darren arata mai prost . Trase puternic din fumul nociv , dupa care-l eliberase in aer.
Tom e mort.
Murmura ca rezultat al ultimei sale intrebari , zambind intr-un mod stangaci .
Si asta te face o persoana importanta din viata mea ; Nu esti inlocuitorul lui Tom . El este cineva special ce va ramane-n interiorul meu . Iar tu esti cel de care voi avea grija tot restul vietii mele.
Ii zise in cele din urma ,lasand la o parte tigara si prinzandu-l de obraji cu doua degete . Isi introduse limba printre buzele acestuia, simtindu-i aroma cu mult mai dulce ca orice . Ochii i s-au inchis , retragandu-se intr-un final ; asta nu inainte sa-i contureze buzele cu varful propiei limbi .
Jin , te asigur ca tin foarte mult la tine.
Murmura in timp ce-si inchise ochii , sprijinindu-si din nou barbia de crestetul capului acestuia . Injura faptul ca Ronald se atinse de pusti , insa, nu-l deranja asta-n sine , ci ca prietenul sau a fost . Intotdeauna Ronald ii lua pe cei ce-i vroia si invers . Asta probabil era ghinionul ce-i unea.
Sus In jos
Won Jong Jin

Won Jong Jin


Mesaje : 34
Data de înscriere : 26/10/2012

All that you need is Me [privat] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: All that you need is Me [privat]   All that you need is Me [privat] - Pagina 2 EmptySam Oct 27, 2012 6:25 am

Marise involuntar ochii cand auzise ca Tom era mort, fiind un soc pentru el. Nu vroia sa se gandeasca la asta, l-ar fi chinuit cu siguranta si l-ar fi facut sa se simta si mai prost; atat pe el cat si pe Darren. Isi inchise scurt ochii, gandindu-se doar cat de norocos era ca fusese salvat de catre saten inainte ca viata lui sa ia o intorsatura urata. Da, era chiar norocos. Isi indrepta chipul spre el, ii accepta sarutul, isi desprinse buzele ca sa ii faca loc si ii raspunse chiar la surat, simtindu-i gustul dulce ce parca il innebunea si-l facea dependent, lasandu-si iarasi capul pe pieptul acestuia, zambind suav ca un copilas. Il credea pe cuvant, stia ca tine la el altfel nu s-ar mai fi luptat atat sa-l scape de Ronald si sa-l faca al lui. Chiar se simtea ca o persoana importanta din viata lui si asa avea sa ramana de-acum incolo; macar, asa spera el ca va ramane. Isi puse o mana pe pieptul tipului, miscand-o lent mai mult in joaca, urmarind-o cu privirea.
-Si tu esti foarte important pentru mine. Mi-ai salvat viata. Sper ca nu am sa te mai dezamagesc niciodata si ca nu am sa te mai ranesc. Pentru mine, doar tu esti acum si pentru totdeauna.
Ii zambi larg ca apoi sa se aseze in poala lui diferit: cu fata la el, cu fundul pe mandria lui, tinandu-si picioarele de-oparte si de alta a corpului acestuia. Isi puse mainile pe chipul lui ca de portelan ca apoi sa isi lipeasca buzele de cele ale lui Darren, oferandu-i un sarut pasional, dulce si plin de calduroasele lui sentimente pe care le avea pentru el. Vroia sa fie numai si numai al lui, nu mai vroia sa fie atins de nimeni inafara de el. Vroia ca acesta sa-si puna amprenta asupra corpului lui Jin, sa-l stapaneasca si sa-l domine, sa se bucure ca era numai al lui.
Sus In jos
Sparkle Alexsander Darren

Sparkle Alexsander Darren


Mesaje : 26
Data de înscriere : 26/10/2012

All that you need is Me [privat] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: All that you need is Me [privat]   All that you need is Me [privat] - Pagina 2 EmptySam Oct 27, 2012 6:34 am

Il privi in timp ce-i spunea asemenea lucruri ce dorea sa le auda tot timpul ; dorea sa fie doar al sau, pentru tot restul vietii . Stia insa ca nu e genul care sa mai apartina unei persoane si ca-l va rani intr-un final ; insa nu dorea sa se gandeasca la asta acum . Tusi scurt , asta pana ce baiatul se intoarse si schimbase pozitia, intemeind un nou sarut . Isi duse din nou degetul mare si cel aratator pe obrajii acestuia , adancind cu mult sarutul . In scurt timp isi lasa mainile pe fundul lui Jin, facandu-i corpul sa i se miste pe al sau . Acest sarut il excita cu mult prea mult , muscandu-si usor buza inferioara in momentul in care oprise sarutul .
Te iubesc .
Zise in timp ce cobora cu saruturile pe gatul acestuia , muscandu-i pielea insa fara a-i lasa semn . Atunci isi aminti de faptul ca e vampir, iar Jin nu stie asta . Nu dorea sa-l sperie , insa trebuia sa ii zica .
Jin .. Este ceva ce nu stii despre mine si Ronald.
Murmura in scurt timp , lasandu-si la iveala caninii ascutiti si cu mult mai lungi fata de ceilalti . Ochii i s-au conturat cu o nuanta rosiatica, privind intr-o parte pret de cateva secunde, cat timp aratase in modul respectiv . Cand isi recapatase culoarea initiala , isi axa campul vizual asupra baiatului ridicandu-si colturile buzelor.
Sunt vampir .
Continua marturisirea , tinandu-si in continuare mainile pe fesele lui Jin . Nu vroia sa-l sperie , insa mai bine-si asuma o posibila reactie din partea acestuia , decat sa aiba parte de acestea mai tarziu .
Sus In jos
Won Jong Jin

Won Jong Jin


Mesaje : 34
Data de înscriere : 26/10/2012

All that you need is Me [privat] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: All that you need is Me [privat]   All that you need is Me [privat] - Pagina 2 EmptySam Oct 27, 2012 6:43 am

Incepuse sa isi miste corpul asa cum dorea Darren, raspunzandu-i cat mai pasional posibil la sarut. Isi musca lasciv buza inferioara cand acesta se axase asupra gatului sau, inca zambind larg din cauza acelui ''te iubesc'' pe care-l auzise din partea satenului. Era atat de fericit. Isi tinea ochii inchisi, simtind cum se excita destul de repede caci gatul era una dintre zonele lui sensibile, insa cuvantul ''vampir'' il facuse sa tresara si sa isi largeasca ochii, privindu-l de-a dreptul mirat pe Darren, fara sa clipeasca macar sau sa spuna ceva. Isi tinea mainile pe umerii lui, stand complet nemiscat, incercand sa prelucreze ceea ce tocmai auzise. Era vampir...atat el cat si Ronald. Erau vampiri. Clipi de cateva ori din ochi ca apoi sa isi duca un deget pe unul dintre caninii lui ascutiti. Ciudat...nu era speriat, chiar deloc, ci doar surprins caci eroii din povestile lui preferate erau adevarati.
-Esti vampir... Serios?! Chiar esti un vampir?! Adica povestile alea erau adevarate, chiar esti un vampir mai?
Ii apuca buza inferioara si i-o trase mai sus ca sa vada mai bine acei canini, entuziastmul citindu-se pe chipul lui fericit si din actiunile sale grabite care incercau sa confirme faptul ca parte...nu, ca iubitul sau era vampir!
-Oh, doamne, oh doamne, oh doamne chiar esti un vampir!!
Batu acesta fericit din palme, topaind scurt pe mandria sa cand realizase ca nu mintise si ca intr-adevar era un vampir, fiind al naibii de fericit!
Sus In jos
Sparkle Alexsander Darren

Sparkle Alexsander Darren


Mesaje : 26
Data de înscriere : 26/10/2012

All that you need is Me [privat] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: All that you need is Me [privat]   All that you need is Me [privat] - Pagina 2 EmptySam Oct 27, 2012 6:55 am

Ar fi vrut sa-i muste degetele atunci cand ii atinse buza inferioara pentru a-i vedea mai bine coltii , insa se rezumase la un zambet stangaci . Ridica o spranceana, fiind nedumerit cu privire la entuziasmul acestuia , scotand un murmur prelung cand brunetul sarise in modul respectiv . Marai , lasandu-si mainile sa-i aduca posteriorul mai aproape , cu milimetri la distanta de pozitia initiala . Il saruta scurt pe buze, fiind totusi bucuros ca nu-l speriase - caninii ascutiti , ochii rosii si necesitatea de sange deseori devenea o problema. Tusi scurt , dupa care se rotise astfel incat baiatul sa fie intins pe canapea, sub el . Darren isi strecurase mana dreapta sub tricoul acestuia, plimbandu-si varfurile degetelor pe pielea abdomenului acestuia .
Doar ca eu sunt o rasa superioara lui Ronald . Nu ca as fi doar aici superior ..
Murmura rautacios in timp ce-i musca din nou pielea dintilor, zgariindu-i-o usor cu ajutorul caninilor. Nu-i venea sa creada ca Jin nu aflase in atata timp ca prietenul sau este vampir . Insa, nu asta conta. Acum era excitat si dorea sa rezolve aceasta problema.Isi lasa mana de sub tricou sa i se duca pana la blugii brunetului,deschizandu-i si lasandu-si degetele sa i se strecoare in acestia .
Jin . Esti special .
Reactia la vestea pe care tocmai i-a dat-o , il convinse pe Alexsander de acest lucru . Nu era ca orice crizat , ci un simplu pusti care stia cum sa se puna-n valoare . Iar pe langa comportamental, avea si un corp cu mult prea bun pentru o fiinta de rand . In scurt timp concepuse un nou sarut , sugandu-i buza inferioara .
Sus In jos
Won Jong Jin

Won Jong Jin


Mesaje : 34
Data de înscriere : 26/10/2012

All that you need is Me [privat] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: All that you need is Me [privat]   All that you need is Me [privat] - Pagina 2 EmptySam Oct 27, 2012 7:04 am

Cum putea sa fie speriat cand el visase mereu, sperase mereu ca vampirii lui dragi sa existe si sa intalneasca unul intr-o zi? Dorinta lui tocmai s-a indeplinit caci, pe Ronald nu-l considera chiar un vampir la cum se purtase cu el. Il considera doar un dobitoc, nimic mai mult insa, Darren chiar era vampirul pe care el il asteptase atata timp. Chicoti amuzat cand se trezise intins pe canapea, cu satenul deasupra lui, ranjind larg cand auzi ca ii era superior nu numai ca rasa, intelegand la ce anume se referea. Isi musca buza inferioara cand mana lui isi gasise loc in pantalonii lui Jin, simtindu-se din ce in ce mai excitat si mai dornic. Ii accepta sarutul ca apoi sa-l priveasca printre gene cand acesta ii supse buze, ranjind larg.
-Mmm...mereu m-am intrebat cum e un vampir adevarat in pat.
Chicoti amuzat caci, oricum avea sa afle foarte curand. Il numise special si chiar ii placuse asta. Vroia sa fie special pentru Darren, pentru iubitul sau vampir cum si el era pentru Jin. Isi duse mainile sub tricoul acestuia, tragand de el pana ce il dezbracase, trecandu-si scurt limba peste buze cand ii vazu iarasi abdomenul bine lucrat ce-l provoca atat de mult. Acum ca ii spusese ca era o rasa superioara cea a lui Ronald, se simtea si mai in siguranta caci asa, Ronald nu avea curajul sa se atinga de el. Tinea prea mult la fata lui draguta ca sa riste sa si-o raneasca. Era un prea mare narcisist ca sa isi piarda viata intr-o lupta deci va renunta la Jin fara prea mari probleme, lucru ce-l facea pe acesta groaznic de fericit.
Sus In jos
Sparkle Alexsander Darren

Sparkle Alexsander Darren


Mesaje : 26
Data de înscriere : 26/10/2012

All that you need is Me [privat] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: All that you need is Me [privat]   All that you need is Me [privat] - Pagina 2 EmptySam Oct 27, 2012 7:13 am

Replica acestuia il amuza, motiv pentru care-si lasa coltii la vedere prin intermediul unui zambet ce tenta de perversitate . Era nu era un simplu vampir si nici nu se considera ; similar lui Ronald, si el era un narcisist . Daca s-ar lua in considerare propunerile lui Darren , cu siguranta ar fi facut o categorie a vampirilor doar pentru sine , pentru a nu mai fi comparat cu altii . Amuzat de acest gand , il lasa pe Jin sa-i dea jos tricou , retragandu-si mana pentru ca acesta sa reuseasca.
Mh, pai si eu m-am intrebat de ce Ronald a spus ca esti cu mult superior celorlaltora in pat.
Murmura la fel de rautacios , moment in care-si lasa bazinul peste cel al baiatului, frecandu-se usor de acesta . Intre timp concepuse un nou sarut , introducandu-si limba printre buzele acestuia . Baiatul inca avea articolele vestimentare pe el , insa pentru prima oara, Alexsander vroia sa ia usor si lent lucrurile -dorea sa-l simta, sa simta cum e sa faci dragoste , si nu un monoton sex. Genul lui Darren era unul salbatic , dar acum incerca sa se controleze . Se opri din actiuni cat sa ii dea si lui Jin tricoul jos si sa-i deschida fermoarul blugilor, trecandu-si mana dreapta deasupra materialului , in dreptul organului brunetului.
Mi se pare incitant daca ne-am demosntra unul altuia.
Spuse pe un ton ce avea o urma de entuziasm, insa avnd o respiratie mai greoaie - da, era excitat . Dar asta doar datorita faptului ca sub el nu era oricine altcineva, ci insusi Jin . Cobora cu buzele pe pieptul acestuia, sarutandu-i-l pana-n dreptul sfarcului drept , peste care-si trecuse limba si pe care-l muscase intrun mod tandru . Il iubea iar asta-l facea pe brunet perfect in ochii lui Alexsander.
Sus In jos
Won Jong Jin

Won Jong Jin


Mesaje : 34
Data de înscriere : 26/10/2012

All that you need is Me [privat] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: All that you need is Me [privat]   All that you need is Me [privat] - Pagina 2 EmptySam Oct 27, 2012 7:24 am

Ranji larg cand acesta incepuse sa-si frece bazinul de cel al lui Jin, lasandu-si putin capul pe spate, simtind fiori in intregul corp, fiori cum nu mai simtise de foarte mult timp, realizand cat de dor i-a fost de acestia.
-Te asigur ca sunt cu mult superior fata de restul, scumpule.
Ii acceptase sarutul si isi desprinse buzele ca sa-i faca loc, jucandu-se in voie cu limba satenului, adorandu-i gustul dulce amestecat cu tenta de tutun, marca sa preferata. Trebuia sa recunoasca, Jin chiar se pricepea in pat caci lui ii placea sexul si Ronald il invatase foarte bine insa, de data asta avea sa fie genial caci aici nu era vorba doar despre o simpla partida de sex. Era vorba despre a face dragoste cu cel pe care-l iubeai, complet diferit. Scoase un scurt sunet cand Darren isi trecu mana peste organul sau deja intarit, muscandu-si buza inferioara lasciv, chicotind pervers.
-Am atat de multe metode prin care ti-as putea demonstra de ce sunt cu mult superior. Si am sa le folosesc pe toate pe tine.
Tonul lui era unul jucaus, cu tenta de perversitate atat de caracteristica lui. De data asta nu ii mai era frica, ci era foarte dornic sa-l simta pe saten, sa-l simta conectat de el formand un tot unitar. Lucrurile pe care acesta i le facea sfarcului il excitau si mai mult, Jin intinzandu-si o mana catre mandria acestuia, decheindu-l la blugi, strecurand-o in boxerii lui ca apoi sa se joace cu organul lui, vrand sa-l intareasca pana la refuz, facand o treaba destul de buna doar folosindu-se de o simpla mana.
Sus In jos
Sparkle Alexsander Darren

Sparkle Alexsander Darren


Mesaje : 26
Data de înscriere : 26/10/2012

All that you need is Me [privat] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: All that you need is Me [privat]   All that you need is Me [privat] - Pagina 2 EmptySam Oct 27, 2012 7:35 am

Rase scurt cand ii simti siguranta din voce ; era intr-adevar o afirmatie destul de dura la adresa altora, iar pustiul ar trebui sa se descurce perfect pentru a-i intipari asta-n minte lui Darren . Insa, brunetul avea un avantaj fata de cei pe care-i avuse - pe el il avea. El si Tom au fost persoanele ce stiau si reuseau sa-l excite doar prin voce si printr-o simpla vizualizare corporala . Cand ii simti mana in proprii boxeri scoase un sunet din adancul gatului, murmurand prelung . Nu se asteptase la asta, deoarece a fost cu mult mai concetrat asupra a ce a zis. Involuntar o facuse, insa acum avea sa se dedice partidei; sau orice ar fi ceea ce se intampla in acele momente. Ii luase cealalta mana, bagandu-i doua dintre degete in gura si i le supse pret de cateva secunde, cu aproximatie in jur de 1-2 minute . Se ridica usor cat sa-i poata da blugii jos lui Jin , dar si pe ai sai . Il saruta in dreptul abdomenului, trecandu-si limba peste portiunea respectiva de piele , c a apoi sa-si inchida ochii . Dorea sa-i auda vocea, iar asta-l impingea sa faca lucruri pe care nu si-a permis prea des sa le faca. Ii dadu jos boxerii brunetului , sarutandu-l langa organul lui, ca apoi sa-si treaca limba peste varful acestuia si sa il cuprinda intre buze. Ochii ii era intre-deschisi , privindu-l pe Jin. Dorea sa-l vada tot timpul vietii sale , in orice ipostaza posibila. Isi fixa mana dreapta la baza organului lui Jin, continuand cu astfel de miscari catvea minute , pana simti presiune din partea baiatului . Atunci renunta in a continua, dorind sa-l tachineze ; se ridica din nou pana-n dreptul urechii acestuia, spunandu-i din nou ca-l iubeste.
Sus In jos
Won Jong Jin

Won Jong Jin


Mesaje : 34
Data de înscriere : 26/10/2012

All that you need is Me [privat] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: All that you need is Me [privat]   All that you need is Me [privat] - Pagina 2 EmptySam Oct 27, 2012 7:48 am

Isi continuase treaba cu mana, ranjind larg cand acesta a inceput sa ii suga degetele, fiind intr-un fel excitant ceea ce ochii lui vedea acum. Continua sa i-o frece asta pana cand a inceput sa-l dezbrace, fiind nevoit sa-si retraga mana. Se lasa complet dezbracat, admirandu-i trupul perfect al vampirasului, muscandu-si fara voie buza inferioara intr-un mod lasciv, devenind parca un tic pentru el. Nu se simtea deloc stanjenit sa fie gol in fata lui caci il iubea si era normal ceea ce ei faceau acum. Totusi, actiunile viitoare ale acestuia il luara total pe nepregatite, scotand un geamat destul de ascutit cand mandria lui a inceput sa primeasca un astfel de tratament. Isi lasa capul pe spate, ridicandu-si usor bazinul, continuand cu gemetele caci se simtea groaznic de bine, iar satenul era chiar bun la asta. Inghiti in sec cand acesta se oprise tocmai acum, cand el era al naibii de excitat incat simtea ca avea sa explodeze ceva in el. Ranjise larg la auzul accelor cuvinte ca apoi sa isi lipeasca buzele de gatul vampirului, cuprinzandu-i talia cu picioarele. Ii saruta anumite portiuni ale pielii, capsandu-le usor fara a lasa semne, trecandu-si excitant limba peste ele in timp ce isi misca usor bazinul, frecandu-se de catre acesta. Stia ca nici Darren nu mai putea rezista mult; era la fel de excitat ca si Jin iar faptul ca il tachina acum avea urmari si pentru el. Il impinse pe spate, acum Jin fiind cel care avea sa domine, ranjind larg si pervers. Se apleca asupra lui, trasand o dara fina si subtire de saliva din dreptul sfarcului drept pana la nivelul mandriei, luand-o in mana. O freca scurt ca apoi sa o ia in gura, aratandu-i tipului ce insemna cu adevarat un blow job. Se ducea pana la capat si aproape de varf, punand presiune asupra mandriei prin intermediul buzelor, trecandu-si des limba peste varful mandriei, stiind cum sa-l scoata din minti. Isi trecu limba de-a lungul acesteia ca apoi sa urce deasupra lui, sprijinundu-si mainile de pieptul lui, privindu-l provocator si ranjitor.
-Si inca nu ai gustat din partea cea mai buna, scumpule.
Sus In jos
Sparkle Alexsander Darren

Sparkle Alexsander Darren


Mesaje : 26
Data de înscriere : 26/10/2012

All that you need is Me [privat] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: All that you need is Me [privat]   All that you need is Me [privat] - Pagina 2 EmptySam Oct 27, 2012 8:27 am

Nu intelesese cum , insa acum reusea sa simta canapeaua spre el , iar Jin ra deasupra sa . Clipea des, neintelegand cum de reusise sa faca o miscare atat de brusca, si atat de usor . Corpul brunetului era cu mult mai slab fata de cel al lui Alexsander , acesta fiind motivul pentru care nu se potriveau banuielile . Dar oricum , gandurile sale nu au tinut prea multa tensiune-n atmosfera caci , miscarile baiatului il luase intr-un mod nepregatit . Isi musca buza inferioara, simtind cum venele gatului i se accentuat, deoarece isi lasase capul pe spate. Si-a dus o mana pe canapea, zgariind suprafata acesteia cu varfurile degetelor . Era prea excitat . Simtea aceeasi presiune, sufocandu-l sentimentul de caldura . Ochii ii era intre-deschise, la fel si buzele , respirand intr-un mod ingreunat ; nu reusea sa-si controleze reactiile, insa intr-adevar - Jin era bun .
La dracu . Vino aici
Murmura in timp ce-si duse o mana pe capul baiatului, in spate, tragandu-i chipul aproape de al lui . Buzele lui Darren erau presate peste cele ale baiatului, inchizandu-si ochii . Avea aceeasi dorinta - de a-i strapunge corpul lui Jin , de a ajunge-n centrul trupului acestuia . Si totusi , nu dorea sa-l raneasca si pe el .Buzele i se ridicasera pe obrazul sau , apoi in dreptul urechii, unde-i muscase usor lobul urechii . Nu intelegea ce se intampla cu el , dar acum pieptul era invaluit de caldura, stomacul sau strangandu-se intr-un mod placut .Ii murmura numele , lasandu-si ambele maini pe fesele acestuia, strangandu-i-le fara a aplica un mod dureros sau forta .
Jin , sa nu te intorci la Ronald niciodata.
Spuse, neintelegand nici el de ce ii venise aceasta rugaminte indirecta-n minte. Stia ca disparitia lui Tom il distruse si nu dorea sa treaca din nou prin aceeasi situatie.
Sus In jos
Won Jong Jin

Won Jong Jin


Mesaje : 34
Data de înscriere : 26/10/2012

All that you need is Me [privat] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: All that you need is Me [privat]   All that you need is Me [privat] - Pagina 2 EmptySam Oct 27, 2012 8:39 am

Isi lasa chipul tras spe cel al tipului ca apoi sa ii accepte sarutul, realizand cat de mult il pututse starni, orgoliul lui simtindu-se atat de bine. Era mandru de ceea ce realizase caci, desi Jin stia cat de bun putea sa fie in pat, lucrurile depindeau si de partenerul pe care-l avea. Si totusi, si el era foarte excitat si simtea cum trupul ii arde de dorinta de-al simti intr-un final adanc in el. Respira sacadat, simtind cum fesele lui erau stranse intr-un mod foarte placut, ranjind larg cand ii auzi cererea. Nu, nu va avea niciodata sa se intoarca la el. Acum era fericit iar Darren il iubea si s-ar fi sacrificat pentru el deci nu avea cum sa plece. Va ramane pentru restul vietii alaturi de el fie ca ii convenea, fie ca nu.
-Nu te teme, nu scapi tu asa de usor de mine, vampirasule.
Ii cuprinse buzele intr-un nou sarut ca apoi sa ii apuce mandria cu mana si sa o pozitioneze, fiind timpul pentru treburi mult mai serioase si placute. Se penetra incet, arcuindu-si spatele, scapand un geamat prealung pana ce se dusese pana la capat. Fusese destul de greu caci Darren era cam mare fata de ceea ce fusese obisnuit pana acum insa Jin era una dintre acele persoane care se obisnuia repede cu marimile diverse si se mula absolut perfect pe mandria satenului. Isi trecu limba peste buze intr-un mod provocator ca apoi sa inceapa sa se miste deasupra lui, ranjind larg caci era groaznic de bine. Isi tinea mainile pe pieptul lui ca sa aiba sprijin, astfel miscarile fiind mai profunde si mai adanci. Gemete ii paraseau gura fara intrerupere caci parca gusta o bucata din Rai.
Sus In jos
Sparkle Alexsander Darren

Sparkle Alexsander Darren


Mesaje : 26
Data de înscriere : 26/10/2012

All that you need is Me [privat] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: All that you need is Me [privat]   All that you need is Me [privat] - Pagina 2 EmptySam Oct 27, 2012 8:53 am

Avea incredere in Jin , in replica acestuia si dincolo de lexeme, in persoana sa. Isi lasa varfurile degetelor sa-i atinga pielea abdomenului, intrerupand in cele din urma sarutul si arcuindu-si spate, capul sau atingand suprafata canapelei . Desigur, asta pana baiatul schimbase planul , Alexsander intre-deschizandu-si buzele si trecandu-si limba peste acestea, muscandu-si-le in cele din urma . Gafaia iar ochii si-i avea inchisi , puternic stransi . Era trsnpirat, insa dorea cu mult mai mult. Mainile si le fixase pe talia lui Jin , ca apoi sa se intoarca, ramanand in interiorul brunetului . Ii duse picioarele pe umeri sai, continuand miscarile la fel de adanc, insa intr-un ritm mai rapid, cu urme de brutalitate. Nu dorea, insa astfel se satisfacea fizic . Si oricum , nu credea ca poate fi neaparat neplacut pentru partenerul sau ; la urma urmei, nu era nici pe departe virgin. Mainile le avea tot pe talia sa, auzindu-si propria respiratie grea, dar si cea a pustiului . Avea impresia, ca in ciuda distantei , aceasta se izbea de trupul cald al lui Darren , transmitandu-i fiori ce se raspandisera rapid in intregul sau corp . Cu toate ca Jin nu ii spusese ca il iubeste, la fel cum Darren o facuse, nu avea pretentia de a auzi asta prea curand . Nu era sigur ca-l uitase-n totalitate pe Roland, insa cu siguranta avea sa inteleaga situatia.
Nu dura mult pana se plictisi de acea pozitie , cerandu-i tanarului sa se intoarca si lasandu-l pe acesta sprijinit in maini si genunchi . Nu intelegea si nu avea sa inteleaga niciodata de ce, insa aceasta era pozitia care-l satisfacea in totalitate. Isi lasa limba sa i se muleze in dreptul coloanei acestuia , miscarile pastrandu-si un oarecare ritm . In sfarsit gusta din trupul baiatului fara interdictie ; spre deosebire de Tom , stia ca Jin chiar ii apartine. Sau cel putin , asa avea impresia.
Sus In jos
Won Jong Jin

Won Jong Jin


Mesaje : 34
Data de înscriere : 26/10/2012

All that you need is Me [privat] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: All that you need is Me [privat]   All that you need is Me [privat] - Pagina 2 EmptySam Oct 27, 2012 9:04 am

Toate acele pozitii il innebuneau pe Jin. Trebuia sa recunoasca ca Darren era cu mult mai bun decat Ronald iar aceasta partida era absolut grozava. Faptul ca satenul preluase de-acum controlul dadu nastere la si mai multa placere. Corpul lui Jin primea aceel miscari rapide si adanci fara nici o problema si in schimb se misca si el odata cu cel al vampirului. Niciodata nu mai avusese parte de o asemenea partida intensa ce pur si simplu il facea pe Jin sa tipe de placere. Era infierbantat si acoperit de sudoarea placerii, lasandu-si des capul pe spate si inghitind in sec. Nu putea sa inteleaga cum de putea sa impinga in felul ala in el si totusi sa fie atat de placut. Nu o fi el virgin insa tot om ramanea insa se parea ca descoperise o noua metoda de a innebuni din cauza sexului. Se aseza in pozitia in care Darren dorise, lasandu-si capul aplecat in fata, strangand din pumni cand a reluat acele miscari. Inima ii batea cu putere de parca ar fi vrut sa ii iasa din piept iar bazinul se misca in ritm cu penetrarile in timp ce gemete ascutite ii paraseau gura. Totul era cu mult prea intens pentru el si simtea ca nu mai avea mul. Inca cateva miscari adanci au fost de-ajuns pentru a-l face sa isi dea drumul, tipand practic numele satenului. Pe chipul lui salasluia un ranjet larg si satisfacut aci Darren tocmai ii dovedise de ce acesta spusese ca era cu mult superior lui Ronald in pat. Fusese atat de bine inca mintea lui Jin era complet goala acum iar Ronald parca fusese sters cu buretele din capul acestuia. Pur si simplu nu ii mai pasa de el, de existenta lui caci cea a vampirului devenise parca universul lui Jin, tot ce era mai important.
Sus In jos
Sparkle Alexsander Darren

Sparkle Alexsander Darren


Mesaje : 26
Data de înscriere : 26/10/2012

All that you need is Me [privat] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: All that you need is Me [privat]   All that you need is Me [privat] - Pagina 2 EmptySam Oct 27, 2012 9:16 am

Faptul ca-si putea permite o oarecare libertate asupra corpului lui Jin il facea pe Darren sa innebuneasca la acest gand. Gafaielile ii erau cu mult mai pronuntate , odata cu trecerea timpului. O tinuse-n acelasi ritm pret de cateva zeci de minute, ca apoi sa se elibereze-n trupul baiatului, lasandu-se in partea stanga a lui Jin . Ochii i s-au inchis, dandu-i la o parte bretonul din ochi si sarutandu-i fruntea brunetului. Isi intre-deschise buzele, incercand ca respiratia lui sa redevina la normal .
La naiba , te iubesc cu mult prea mult.
Ii spuse in timp ce-i inconjura din nou talia cu mainile, tragandu-l aproape de el . Ar fi trebuit sa faca un dus acum, insa nu reusea sa isi stabilizeze miscarile corpului . Ii depuse un mic sarut pe baza gatului, ca apoi sa zambeasca larg .
Ai fost perfect. Cel mai perfect din cati am avut.
Murmura fericit, ca apoi sa depuna un minim efort ca sa se ridice . Isi sterse trupul cu vechiul sau tricou, incordandu-si muschii corpului .
Hai sa facem o baie!
Ii spuse, dupa care-l luase in brate , ridicandu-l de pe suprafata canapelei si intrand cu trupul acestuia in baie . Ii lasa in cada, dand drumul apei si intrand in cele din urma langa acesta . Probabil ar fi trebuit sa astepte raspunsul lui Jin, insa cu siguranta si el simtea nevoia de unul , la fel de mult ca si Darren . Il trase cu spatele spre propriul piept, lasandu-si mainile umerii si pieptul brunetului . Ii adorase corpul , atat in timpul actului sexual, cat si acum , in general . Avea atatea sa ii spuna, dorea sa-i repete ca-l iubeste, insa i se parea banal , avand in vedere ca ii spuse de atatea ori pana acum.
Sus In jos
Won Jong Jin

Won Jong Jin


Mesaje : 34
Data de înscriere : 26/10/2012

All that you need is Me [privat] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: All that you need is Me [privat]   All that you need is Me [privat] - Pagina 2 EmptySam Oct 27, 2012 9:25 am

Dupa ce aesta se elibera in el, Jin cazu pe canapea extrem de obosit, abia putand sa mai respire. Insa, stia ca avea sa-si revina repede. Partida fusese intr-adevar foarte intensa, cea mai intensa insa, macar isi dovedise unul culuilalt ca erau cu mult superiori fata de restul, si asta il incanta. Se lasa cuprins in brate, zambind larg caci de fiecare data cand acesta il lua in brate, Jin simtea un sentiment placut de caldura.
-T-am spus ca sunt cel mai bun.
Chicoti amuzat caci adora cand avea dreptate. In fond, era vorba de propiul corp care-l cunostea foarte bine. Il privi pe Darren atunci cand s-a ridicat si a inceput sa isi stearga corpul, lasandu-l sa-l ia iarasi pe sus si sa-l duca la baie. Incepuse sa se obisnuiasca deja cu asta, era chiar comod. Zambi larg ca un pusti alintat cand simti apa calda ce ii invaluia corpul, lasandu-se relexat cu spatele pe pieptul satenului. Era o pozitie extraordinara si simtea cum fiecare muschi din propiul corp i se relaxa. Ii lua mana vampirului intr-a sa, jucandu-se cu degetele lui lungi si albe, pastrandu-si zambetul infantil.
-Te iubesc, Darren.
Intarziase cu aceste cuvinte insa acum a fost pregatit sa le spuna caci intr-adevar asta simtea pentru el. Il iubea mai mult ca pe oricine, mai mult si ca pe sine si nu ii era rusine sa o recunoasca. In fond, si acesta il iubea pe Jin deci totul avea sa fie absolut perfect de-acum incolo pentru cei doi. Nimeni nu-si va baga nasul in fericirea lor ca sa o spulbere caci Darren avea sa o protejeze.
Sus In jos
Sparkle Alexsander Darren

Sparkle Alexsander Darren


Mesaje : 26
Data de înscriere : 26/10/2012

All that you need is Me [privat] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: All that you need is Me [privat]   All that you need is Me [privat] - Pagina 2 EmptyDum Oct 28, 2012 2:22 am

Ii placeau persoanele care nu se subestimau si care-si apreciau corect valoare ; iar Jin nu era o exceptie . Apa cu o temperatura medie ii incalzea trupul , insa nu era capabil sa simta acest lucru . Se intreba ce ar fi facut dupa ce pustiul ar fi murit ; avand in vedere ca Darren era vampir, spre deosebire de ceilalti, el avea sa traiasca mult mai mult . Zambi fericit cand il auzi , sarutandu-l tandru umarul drept , apoi ii intoarse fata spre el , contopindu-si buzele cu cele ale lui Jin . Ii placea ceea ce se intampla acum - defapt, adora chiar si incipitul . Curios, insa in preajma brunetului nu simtea nevoia acuta de sange ; din contra . Prezenta acestuia il calma si il obliga sa reactioneze ca un om de rand .
-Stiam.
Spuse scurt , apoi lua in palme spuma si o duse pe umerii baiatului , mangaindu-l tandru . Ar fi vrut ca si Jin sa fie vampir ; dar oricum , constientiza ca indiferent de persoane, sentimente sau aparente nimic nu e infinit . Isi lasa capul pe spate, meditand cateva secunde asupra situatiei in sine, ca apoi sa-l stranga si mai tare-n brate pe Jin. Putea sa-i simta respiratia, bataile inimii si sangele cald ce-i curgea prin vene . Iubea acea senzatie . Buzele i s-au intre-deschis , observand oglinda aburita din dreptul sau , in partea dreapta. Probabil ar trebui sa iasa de acum , insa pozitia aceasta era cu mult prea perfecta pentru a o rupe pur si simplu .
Maine vom putea merge sa-ti cumparam niste haine .
Ii zise in scurt timp , amintindu-si de incidentul cu Ronald si de faptul ca inca nu vorbise cu acesta . Insa dispunea de destul timp pentru a-l anunta . de aceea nici nu era crispat de idee . Isi trecu limba peste ambele buze, dupa care-si musca obrazul pe din interior .
Sus In jos
Won Jong Jin

Won Jong Jin


Mesaje : 34
Data de înscriere : 26/10/2012

All that you need is Me [privat] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: All that you need is Me [privat]   All that you need is Me [privat] - Pagina 2 EmptyDum Oct 28, 2012 5:25 am

Zambi dulce cand ii saruta umarul drept ca apoi sa iir aspunda la sarut si sa se lase alintat. Ii placea situatia de fata, ii placea sa fie alintat de catre Darren intr-un astfel de mod si vroia sa ramana asa pentru tot restul vietii. Nu vroia sa-l paraseasca sau sa fie parasit si avea sa se tina cu dintii de aceasta relatie. Chicoti amuzant cand acesta ii spusese ca stia ca Jin il iubeste, fiind totusi adevarat. Desi nu spusese pana acum acele cuvinte, spusese alte lucruri din care reiesea lucrul asta. Privi inainte ganditor, incercand sa inteleaga um de putuse fi atat de norocos incat isi gasise o asemenea iubire insa venise si randul lui, in sfarsit, sa fie fericit. Cand satenul aminti de haine, Jin realiza ca pur si simplu el nu mai avea nimic acum: nu tu haine, nu tu telefon sau laptop sau xbox, nu tu slujba macar si ii parea cam rau caci ii placuse sa lucreze ca si model insa, avea sa se resemneze cu faptul ca ramasese fara absolut nimic. Darren era suficient pentru el.
-Intr-un final va trebui sa-mi gasesc ceva de munca. Acum ca nu mai apartin lui Ronald mi-am pierdut slujba de model si restul lucrurilor.
Stramba din gura ca apoi sa se cuibareasca mai mult la pieptul lui, incepand sa ii fie frig caci statusera destul de mult in apa iar aceasta incepuse sa se raceasca. Poate ca acum ar fi fost cazul ca ei sa iasa din apa, lucru pe care i-l si spusese lui Darren ca apoi sa se ridice din cada si sa iasa, luand un prosop, incepand sa isi stearga corpul. Fusese o baie excelenta ce ii conferise noi rezerve de energie in locul celor pe care le pierduse in timpul acele partide pasionale.
Sus In jos
Sparkle Alexsander Darren

Sparkle Alexsander Darren


Mesaje : 26
Data de înscriere : 26/10/2012

All that you need is Me [privat] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: All that you need is Me [privat]   All that you need is Me [privat] - Pagina 2 EmptyDum Oct 28, 2012 7:46 am

Il asculta fara sa spuna nimic, in timp ce-l privea iesind din cada . Se ridica si el in cele din urma , stramband din buze si stergandu-si corpul cu un al prosop . Nu intelegea de ce considera ca viata lui langa Darren ar fi atat de schimbata din punct de vedere financiar ; aici existau mari similaritati intre el sin Ronald . Isi lasa prosopul sa-i acopere talia si o parte a picioarelor , ca apoi sa se apropie de Jin , imbratisandu-l pe la spate . Avea un zambet slab , insa asta doar pentru ca se simtea prea linistit pentru a fi entuziasmat sau trist - era un sentiment dominant.
Jin . Nimic nu se va schimba . Prietena mea Maya lucreaza in domeniu . Daca te pasioneaza atat de mult voi vorbi cu ea sa te angajeze ; frumosule iti pot oferi ce ti-a dat si Ronald pana acum , sau chiar mai mult .
Murmura depunandu-i un scurt sarut pe gat , ca apoi sa se retraga doar cativa pasi in spate . Isi trecu limba peste buze, vazandu-i abdomenul brunetului , picioarele si tot ce-i apartinea lui Jin . Asta il excita din nou , insa nu dorea sa para atat de obsedat sexual incat sa-i ceara din nou acelasi lucru . Limba sa acum se plimba in jurul propriilor colti , simtindu-i oarecum prea ascutiti . Asta-i demonstra faptul ca simtea o slaba dorinta de a bea sange , insa avea sa se controleze pana-n a doua zi . Nu dorea sa-l sperie si oricum ; avea sa se ascunda atunci cand va trebui sa faca asemenea lucruri . Stia ca putea fi traumatizant sa vezi un vampir infometat in actiune .
Si nu vreau sa-ti soliciti corpul . Vreau sa fie cat se poate de odihnit pentru alte lucruri .. mai complexe . Considera-te angajat astfel pe propriul cont.
Ii spuse rautacios , avand un ranjet depravat pe chip .
Sus In jos
Won Jong Jin

Won Jong Jin


Mesaje : 34
Data de înscriere : 26/10/2012

All that you need is Me [privat] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: All that you need is Me [privat]   All that you need is Me [privat] - Pagina 2 EmptyVin Noi 02, 2012 8:36 am

Zambi dulce cand acesta il imbratisa pe la spate ca apoi sa mareasca usor ochii involuntar cand auzise ca putea sa lucreze incontinuare in industria modelingului. Era o pasione pentru el sa pozeze si ii placea acea atmosfera de la sedintele foto deci, faptul ca Darren putea sa-l ajute cu asta il facea foarte fericit si il facea sa realizeze cat de norocos putea sa fie ca era cu el.
-Ti-as ramane dator daca ai vorbi cu ea.
Spuse in timp ce se intoarse cu fata spre el, zambindu-i larg, fericit, ca apoi sa isi usuce parul cu un prosop uscat, lasandu-l sa stea foarte rebele, insa intr-un mod in care il punea in valoare. Chicoti cand ii auzi ultima replica ca apoi sa se indrepte spre el, ducandu-si mainile in jurul gatului acestuia. Il privea patrunzator si pe buze purta un ranjet pervers.
-Nu iti face griji, corpul meu este mereu odihnit pentru...acele lucruri.
Ii facu scurt cu ochiul si il saruta fugitiv caci vroia neaaparat sa se imbrace. Incepuse sa ii fie iar frig si ura cand corpul lui devenea rece. Iubea caldura si tot ce tinea de ea asa ca imbraca hainele ce i-au fost date de catre Darren, altele neavand. Ii parea rau ca nu se putea intoarce la fosta lui casa sa isi ia unele lucruri de-acolo insa, stia ca poate trai si fara ele.
-Ah, chiar imi trebuiesc haine noi... In ale tale parca sunt un pusti de zece ani.
Se bosumfla el in timp ce se privea in oglinda, aranjandu-si cat de cat parul care parca prea statea rebel.
Sus In jos
Sparkle Alexsander Darren

Sparkle Alexsander Darren


Mesaje : 26
Data de înscriere : 26/10/2012

All that you need is Me [privat] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: All that you need is Me [privat]   All that you need is Me [privat] - Pagina 2 EmptyVin Noi 02, 2012 10:02 am

Il privi scurt, dupa care-si sterse si el corpul , nesimtindu-si-l al sau . Intr-un mod normal simturile sale nu erau atat de dezvoltate la caldura sau frig precum cele ale unui om normal ca de exemplu, precum cele ale lui Jin . Stramba din buze, apoi zgarie suprafata acestora cu proprii canini . Cu toate ca mai tot timpul se plangea, nu privea schimbarea sa drept un dezavantaj ; dimpotriva - ii placea sa fie vampir . Adora sa isi faca dreptate conform propriilor sale reguli si sa sfideze normalitatea . Era el , un element paralel cu legile logicii . Isi trecu scurt limba peste suprafata pielii de la nivelul propriei maini , dupa care-si inchise ochii . Tusi intorcandu-se catre Jin si zambindu-i tandru , inclinandu-si in scurt timp capul intr-o parte . Afirmatia acestuia chiar il amuza ; in mare parte, avea dreptate .
Nu doar ca ai arata . Si pe langa asta , nu vrei sa pari mai matur decat esti ?
Intreba, atingandu-i varful nasului cu degetul aratator .
Te comporti de parca ai avea mai putin de '7 .
O spuse in acelasi mod ironic , pastrandu-si buzele arcuite intr-un zambet larg . Se apleca pret de cateva secunde, cat sa-l sarute scurt pe buze , dupa care si le lasa la nivelul fruntii acestuia . Il iubea , ii iubea modul de a fi si corpul sau . Din perspectiva sa , Jin era persoana ce o asteptase atata timp ; cu toate ca se temea sa se gandeasca la acest gand precum o greseala .
Mergem maine sa-ti cumparam altele . In seara asta vreau doar sa te tin in brate si sa dorm alaturi de tine .. sau cel putin sa te privesc in tot timpul in care-ti simt caldura.
Murmura , parand a medita la afirmatiile spuse . Nu intelesese de unde avuse inspiratia de a spune asta , fiind cu mult prea complex fata de ceea ce zisese pana in momentul de fata . Se pare ca pustiul il schimbase . Surase la conceptia aceasta , dupa care il stranga in brate , lasandu-si barbia pe crestetul capului brunetului.
Sus In jos
Continut sponsorizat





All that you need is Me [privat] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: All that you need is Me [privat]   All that you need is Me [privat] - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
All that you need is Me [privat]
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Must get it together tonight ( Privat)
» Follow me ?Show me what you can do ?( Privat)
»  It’s a Nightmare, I can’t even sleep because of you [ Privat]

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Lost :: Club-
Mergi direct la: