Lost
Lost
Lost
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Real Rpg
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Just a Feeling

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Kwang Taeyang

Kwang Taeyang


Mesaje : 7
Data de înscriere : 19/10/2012

Just a Feeling Empty
MesajSubiect: Just a Feeling   Just a Feeling EmptySam Oct 20, 2012 12:09 am

Ora 8:05

Ca deobicei , Taeyang statea somnoros in ultima banca sprijindu-si capul in palme asteptand pe profesoara de matematica . Dar nici bine nu putu sa zica ceva , ca aceasta adormi . Se pare ca si de data asta isi pierdu timpul pentru a compune muzica si a exersa .
Profesoara intra foarte tacticos in clasa , fara sa-l observe pe aceasta si incepu sa strige catalogul . La un moment dat ajunse si la el dar aceasta nimic . Dormi in continuare . Foarte nervoasa se apropie de aceasta incepand sa tipe .
- Ce ? , se trezi ca ars privind-o foarte speriat pe moment dar ii trecu repede .
Il dadu afara din clasa cat ai spune peste . Minunat . Avea sa petreaca minute bune pe holuri , posibil sa fie si nota scazuta la purtare . Murmura printre dinti , plimbandu-se pe holuri cu mainile in buzunarele blugilor .
Sus In jos
Bernadette Celine

Bernadette Celine


Mesaje : 29
Data de înscriere : 19/10/2012

Just a Feeling Empty
MesajSubiect: Re: Just a Feeling   Just a Feeling EmptySam Oct 20, 2012 1:05 am

Plictisita de ore ,decide ca fara acordul profesoarei de literatura sa paraseasca sala de clasa .Nu voi primi o detentie caci stia profesoara ca am perioadele mele cand sunt tulburata.Imi miscam picioarele somonoroasa .Vroiam doar sa adorm ,nu stiam daca este posibil sa ies pe la ora asta afara ,dupa cate imi amintisem regulmanetul usile se inchideau in timpul orelor ,si fara o scuza buna nimic nu reuseam .Mi-am trecut degetele mele fragile peste fusta care era obligatorie uniformei ,nu o vedeam ceva superb ,era destul de scurta pentru o rochie ,dar nu era ceva groaznic pana la urma caci stiam ca acesta uniforma arat mai bine ca si altele.Cat timp ma plimbam tresam cu degetul pe perete niste dungi invizibile .Numai eu stiam ce gandesc in acest moment ,am fost martora la o cearta ,profesoara il aruncase lacom pe acel elev din clasa.Dra de ce mi-ar pasa mie ,nu era treaba mea ,atat timp cat nu se lega de mine .Nici nu o cunosteam pe acea profesoara .In viata nu am vazut ,legaturile mele cu acesta scoala sau ce vroia sa fie erau infundate ,nu aveam ideie de ce am ajuns aici ,stiam ca vreau doar sa scap .
Mi-am infit lin mainile in buzunarele hanoracului de lana ,lasandul sa cada pe trupul meu subtire ,era larg si se observa de la distanta .
Sus In jos
Kwang Taeyang

Kwang Taeyang


Mesaje : 7
Data de înscriere : 19/10/2012

Just a Feeling Empty
MesajSubiect: Re: Just a Feeling   Just a Feeling EmptySam Oct 20, 2012 1:18 am

Mai mult decat atat , profesoara il dadu afara din scoala din cauza tinutei . Ce era asa grav la un tricou , blugi mai largi si niste adidasi ? Profesorii exagereaza din ce in ce mai mult . O observa in cele din urma pe tanara , dar nu prea baga de seama . In plus , nici nu o cunostea . Posibil a fost si ea data afara , ori nu avea chef de ora respectiva . Clatina usor din cap , punandu-si castile de la ipod in urechi . Se plimba foarte plictisit pe holurile acelea pustii privind din cand in cand tavanul alb .
La un moment dat se opri , lipindu-se cu spatele de zidul rece lasandu-se in jos pe vine . Incepu sa fredoneze usor o melodie batand cu palmele pe genunchi .
Sus In jos
Continut sponsorizat





Just a Feeling Empty
MesajSubiect: Re: Just a Feeling   Just a Feeling Empty

Sus In jos
 
Just a Feeling
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Lost :: Holuri-
Mergi direct la: